Sport

Léto

Krásné letní počasí a čistá příroda Beskyd přímo láká k odpočinku i aktivní zábavě. Vyrazte na výlet po dobře značených turistických stezkách okolní přírodou s typickými valašskými chaloupkami a stády oveček, užijte si kilometry cyklostezek i trailů pro horská kola a užívejte si dary přírody plnými doušky - na své si přijdou milovníci lesních plodů i houbaři.

NOVINKA: Kulíškův dětský park plný zábavných aktrakcí a animačních programů v přírodě s půjčovnou segway, elektrokol a koloběžek.

 

K létu neodmyslitelně patří také koupání a nové zážitky, doporučujeme vyzkoušet:

 

Zima

Velké Karlovice jsou rájem běžkařů i milovníků sjezdového lyžování. Kilometry strojově upravovaných tras vás od hotelu provedou údolím přes hřebeny valašských kopců s nádherenými výhledy, blízký lyžařský svah u hotelu Horal (cca 100 m) ocení jak dospělí, tak také děti, pro které se zde každoročně pořádá Maškarní lyžovačka. 

Náš tip: Po zimních radovánkách doporučujeme odpočinek v termálních bazénech a saunovém světě nedalekého relaxačního centra Wellness Horal - jako naši hosté zde navíc máte slevu 50 % na vstup do termálních bazénů.

Kde nás najdete

  • Hotel Pod javorem
  • HP TRONIC s.r.o.
  • Léskové 943
  • 756 06 Velké Karlovice
  • +420 571 477 390

Přejít na kontakty

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.